O NÁS

Jsme rodinná stavební firma, působící na trhu od r.1991, která se specializuje na tvorbu kamenných koberců a dalších podlahových krytin. Díky dlouholetým zkušenostem i stabilní pozici na trhu nabízíme v rámci našich služeb jak prodej, tak i celkovou realizaci kamenných koberců a podlah od A do Z. Jsme přímí dovozci kamenných oblázků, tudíž můžeme nabídnout kvalitní materiál za skutečně rozumnou cenu. Jde-li o jakéhokoli zákazníka, věnujeme se mu opravdu s individuálním přístupem. Nemáme zapotřebí uvádět, v čem je naše konkurence horší, domníváme se, že kvalita naší dosavadní práce je naší nejlepší reklamou. Sídlíme v Královéhradeckém kraji, ale naše obchodní aktivity realizujeme po celé ČR.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte  KONTAKTOVAT!

Aktuality

Nabídka dalších podlahových krytin

Při návštěvě našeho showroomu můžete nyní vybírat z dalších podlahových krytin, jako například designových epoxidových stěrek, vinylu, PVC, textilních koberců a dalších.

Nově otevřená vzorkovna

S radostí Vám oznamujeme, že jsme pro Vás otevřeli novou vzorkovnu, kde si dekory prohlédnete a se vším Vám poradíme. Těšíme se na osobní setkání.

Návštěvu vzorkovny prosíme předem domluvit! KONTAKT

Adresa:

Provodov 86

Provodov-Šonov

549 08

V našem sortimentu aktuálně nabízíme i horkou novinku mezi pojivy - nové pojivo s rychleschnoucími vlastnostmi, které je možno aplikovat i při nižších teplotách než doposud, aplikace je možná dokonce i v teplotách kolem bodu mrazu. Takový povrch je možno zatížit chůzí již po dvou hodinách, což je velkou výhodou zejména pro prostory s potřebou rychlého uvedení do provozu.

Nyní si můžete vzorky všech našich dekorů prohlédnout ve vzorkových prodejnách firmy Donap v Říkově, Dvoře Králové nad Labem a firmy Domivo v Náchodě.