Kamenné koberce

Co jsou to kamenné (oblázkové, kamínkové, mramorové) koberce?

Jsou to v podstatě přírodní kamenné oblázky spojené speciální pryskyřicí tak, že tvoří kompaktní kamenný povrch. Takový povrch je možno dále upravovat a rovněž se jednoduše udržuje. Nespornou výhodou kamenných koberců Mainstone® je možnost použití v exteriéru i interiéru, neboť používáme dva druhy pojiv - na bázi polyuretanu pojivo k externím aplikacím a epoxidové pojivo pro aplikace v interiéru. Pro externí aplikace nedoporučujeme epoxidová pojiva, neboť nejsou odolná UV záření a žloutnou. Díky přírodnímu materiálu (mramor, říční oblázky) mají naše kamenné koberce luxusní a neotřelý vzhled a v neposlední řadě i dlouhou životnost. Kamenné koberce umíme i renovovat. Díky tomu, že jsme přímými dovozci kamenného materiálu, můžeme Vám nabídnout výhodnou cenu.

Kde se dá kamenný koberec Mainstone® použít?

Exteriér

balkony, terasy, pergoly, altány, střešní zahrady, dvory, vjezdy, chodníky, schodiště, biotopy, jezírka, okolí bazénů apod...

Interiér

chodby, schodiště, obývací pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny vč. sprchových koutů, ale i restaurace, prodejny, kanceláře, haly, autosalony apod...

Kam je možno kamenný koberec Mainstone® aplikovat?

Kamenné koberce Mainstone® můžete použít všude tam, kde je potřeba oživit a zkrášlit vaše okolí. Velmi dobře se aplikují na nové i staré podlahy a stěny. Podkladem může být beton (nový i starý), asfalt, zámková dlažba, keramická dlažba, anhydrit či jiné podobné povrchy. 

Jaká je přibližná cena realizace kamenného koberce Mainstone®?

V případě realizace kamenného koberce naší firmou na klíč se cena pohybuje přibližně mezi 800-2500,- Kč/m2. Pokud byste chtěli kamenný koberec realizovat svépomocí, materiál na pokládku Vám samozřejmě rádi prodáme, pro konkrétní kalkulaci ceny nás neváhejte kontaktovat.

Zaujala vás naše nabídka? Máte nějaké další dotazy?