EPDM (gumové) koberce

Co je EPDM koberec

EPDM koberec je měkký bezpečnostní povrch, který bývá tvořen základní vrstvou recyklovaného granulátu SBR (síla této vrstvy určuje měkkost povrchu) a vrchní vrstvou granulátu EPDM (široká možnost volby barev), která je smíchána s polyuretanovým pojivem. EPDM koberec lze realizovat v jakémkoli tvaru a barevnosti. Můžeme přidat zábavnou grafiku, začlenit vaše firemní logo nebo vytvořit interaktivní hřiště s jedinečnými 3D prvky. Mezi hlavní výhody lze jmenovat bezpečnost povrchu (dopadové plochy), měkkost, pružnost, je vodopropustný (netvoří se na něm kaluže), elastický, neklouže, snadno se udržuje a i zde je možnost renovace. Poškození povrchu lze opravit vyříznutím poškozeného místa a dolepením stejného materiálu.

Kde se dá EPDM koberec použít?

Tato bezpečnostní podlaha je ideální pro oblasti s potřebou měkkého pružného a bezpečného povrchu, jako jsou dětská hřiště, hřiště pro sportovní vybavení, oblasti kolem bazénů, parky, stezky, bezpečnostní zóny na schodech, rampách a podobně. 

Jaká je přibližná cena realizace EPDM koberce?

V případě realizace EPDM koberce naší firmou na klíč se cena pohybuje přibližně mezi 1000-2500,- Kč/m2. Pokud byste chtěli EPDM koberec realizovat svépomocí, materiál na pokládku Vám samozřejmě rádi prodáme, pro konkrétní kalkulaci ceny nás neváhejte kontaktovat.

Zaujala vás naše nabídka? Máte nějaké další dotazy?